APIE DATALEX.LT

DATALEX.LT sujungia didelę patirtį ir geriausią praktiką, teikia strateginių ir integruotų sprendimų pasiūlymus jautriems asmens duomenims bei įmonėms svarbiai informacijai apsaugoti. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūs galėtumėte rinkti ir tvarkyti tuos asmens duomenis, kurių reikia jūsų įmonės veikloje. Rinkoje sklando daug mitų apie tai, kas galima ir ko negalima pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR arba angliškai – GDPR). Mūsų klientai jau žino, kad duomenis jie gali tvarkyti, ir žino, kaip tai daryti tinkamai.

Mes teikiame aukštos kokybės individualizuotas paslaugas duomenų apsaugos srityje. Paslaugos apima auditus, poveikio duomenų apsaugai vertinimus, elgesio kodeksų parengimą, jų suderinimą su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija, dokumentų parengimą, įmonių, įstaigų konsultavimą, darbuotojų mokymus, duomenų apsaugos pareigūno paslaugas.

Esame sukaupę didelę patirtį duomenų apsaugos srityje konsultuojant tiek Lietuvos, tiek tarptautines kompanijas, veikiančias medicinos, logistikos, turizmo, prekybos, gamybos srityse.

Randame būdų, kaip jums tvarkyti asmens duomenis nepažeidžiant įstatymų, žmogaus teisės į privatumą, taip įgyjant klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą bei pranašumą rinkoje asmens duomenų ekonomikos laikais.

Teikiame verslo konsultacijas asmens duomenų apsaugos klausimais, padedame sukurti duomenų apsaugos strategiją, siekiant sumažinti neteisėtą asmens duomenų tvarkymą, atskleidimo riziką ir atitikti Bendrąjį asmens duomenų apsaugos reglamentą, pramonės reglamentus, direktyvas bei su duomenų apsauga susijusius įstatymus.

Įsigiliname į kiekvieno kliento situaciją, veiklos procesus.

Siūlome verslui teisėtus asmens duomenų tvarkymo sprendimus.

KOMANDA

Teisininkė Edita Rutkūnienė, asmens duomenų apsaugos specialistė
Advokatė Laura Beinorienė, asmens duomenų apsaugos specialistė

PATENKINTI KLIENTAI